Lekarze Stomatolog dziecięcy Bielsko-Biała

lek. dent. Radosław Caban

Prywatny Gabinet Lekarski
Handlowa 17
43-382 Bielsko-Biała

Jednoznacznie polecam. Bardzo wysoki poziom usług. Fachowość, , zindywidualizowane podejście do pacjenta.

Leopold Schmalz

Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Leopold Schmalz
43-316 Bielsko-Biała

Lekarz stomatolog naprawdę z powołania,serdeczny.Zęby leczy bezboleśnie i tyle,nic dodać nic ująć,właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: aneta

lek. dent. Izabela Kowol

Gabinet Izabela Kowol
Broniewskiego 39
43-300 Bielsko-Biała

Dr. Izabela to najlepszy stomatolog jakiego znam. Od lat korzystam z usług wraz z całą rodziną oraz moi znajomi nigdy nie usłyszałam negatywnego słowa. Pani doktor jest świetna w usuwaniu zębów , moja córka miała cztery ósemki usuwanie przed założeniem aparatu ortodontycznego ,szybko I bez komplikacji a to nie są proste zabiegi. Implanty, leczenie kanałowe i inne leczenia wykonuje rzetelnie i kto pójdzie raz to widzi że to jest osoba ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Jan, Machulec

Chirurg stomatolog

Stomatologia Rodzinna Frelich
Piękna 1
43-300 Bielsko-Biała

Taki fachowiec musi mieć tutaj ocenę. Byłem u Pana Doktora, trzeba było robić kanałówkę. Poszło sprawnie, kompetentnie, zakończone sukcesem, a do tego w normalnej cenie. Jeżeli szukacie kompetentnego, miłego specjalisty do własnych zębów to polecam całym sobą.

lek. dent. Lucyna Latowicka-Marek

Chirurg stomatolog

Przechód 1
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniała lekarka,konkretna,fachowa i do tego ludzki człowiek.Polecam,naprawde zna sie na leczeniu i usuwaniu zębów,robi to bardzo profesjonalnie.
Opinia dodana przez: westa

lek. dent. Agnieszka Kraus

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Do Pani Agnieszki Kraus trafiłam z bólem zęba oraz silnym lękiem przed dentystą. Na pierwszej wizycie szybko i rzeczowo Pani Doktor rozwiązała mój problem (usunięcie korzeni). Na kolejnej, kiedy ból minął, dokładnie wytłumaczyła mi co jeszcze jest do zrobienia (leczenie próchnicy, czyszczenie oraz mostki) i ustaliła ze mną plan leczenia. Teraz jestem super-zadowolona i już bez obaw chodzę na wizyty kontrolne!! Polecam!!

lek. dent. Maria Goras

SZPITAL ESCULAP
Cieszyńska 472
43-382 Bielsko-Biała

Dobry fachowiec, od lat jestem stałym pacjentem nie zmieniłabym na innego lekarza, polecam Panią Doktor

lek. dent. Ewa Staszkiewicz

ulica Krzywa 23
43-382 Bielsko-Biała

Świetna dentystka, za się na rzeczy❤ Bardzo uprzejma, dzieci bardzo lubią przychodzić na niej, po prostu lubią chodzić do dentysty❤ A co najważniejsze zrobi to co trzeba porządnie i "nie oskubie Cię z kasy"❤ Serdecznie polecam❤

lek. dent. Alicja Olechowska-Rytel

NZOZ "Novaaldent"
Braci Gierymskich 5
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobra, doświadczona lekarka. Ma bardzo doskonały kontakt z pacjentem, wie jak rozmawiać. Na mnie robi wrażenie to, że...dużo potrafi, jest w tym wszystkim bardzo sprawna. Niesamowicie sprytnie posługuje się wszystkimi narzędziami, jakie ma w gabinecie. Leczenie jest komfortowe, bezbolesne i skuteczne. Atmosfera jest w tym gabinecie bardzo miła, przyjazna pacjentowi. Nie zawiodła mnie.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Michał Suchodolski

NZOZ "MED-DENT"
Władysława Broniewskiego 29 c
43-300 Bielsko-Biała

Polecam tego stomatologa. Profesjonalizm, ceny do przyjęcia i zachęcające rabaty. Oby było więcej takich lekarzy:)
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Tomasz Skoczek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bielsko-Biała

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po ...
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Lucyna Bożek

Jutrzenki 29/6
43-300 Bielsko-Biała

Leczę się z małżonką wiele lat u pani Lucyny wyłącznie. Żadnych reklamacji ani poprawek nigdy nie było. Takiej staranności i fachowości tylko mogą inni pozazdrościć. Wychowała też młodsze kadry. Zdrowia i sił Pani Lucynie życzymy.
Opinia dodana przez: Andrzej

Władysław Buława

Chirurg stomatolog, Protetyk

Barlickiego 23a
43-300 Bielsko-Biała

Wczoraj byłem u tego pana. Bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta. Pan doktor wyjaśnił co widzi i co chce zrobić z moimi zębami. Zdjęcia rtg na miejscu. Bez wątpienia polecam ten gabinet. W przypadku jakiś problemów z zębami sam tam wrócę.

lek. dent. Ewa Wolna Podkidacz

NZOZ "Novaaldent"
Braci Gierymskich 5
43-300 Bielsko-Biała

Świetna lekarka. Tłumaczy dość dobrze, to co robi. Nie rozgaduje się przy tym zbytnio, robi to co do niej należy i to naprawdę bardzo dobrze. Jest pewna tego, co mówi. Widać, że jest świetnie przygotowana do wypełnianego zawodu...a poza tym to jest ten typ, przy którym pacjentowi strach mija, a to ważne, bo specjalizacja, którą się pała, nigdy nie kojarzyła się w 100% dobrze, a więc leczenie kanałowe.
Opinia dodana przez: Michał

Ewa Franek

Protetyk, Stomatolog

Bielsko-Biała

Jeśli chodzi o leczenie zębów bardzo dobry stomatolog.Profesjonalne podejście do pocjenta przy tym miła atmosfera.Polecam
Rewelacyjny ortodonta. Ogromna wiedza, dobre podejście. Jestem bardzo zadowolony z jego usług. Gorąco polecam!

dr n. med. Renata Doellinger

Ortodonta, Stomatolog

EL-ORTO
ul. Wita Stwosza 2
43-300 Bielsko-Biała

Jestem pacjentem Pani doktor od bodajże ośmiu lat i z pełną świadomością mogę ją polecić. Jako student stomatologii jestem w stanie obiektywnie stwierdzić, że usługi świadczone przez Panią doktor są niezwykle profesjonalne, a wiedza i doswiadczenie wyraznie większe od reszty lekarzy tej specjalizacji. Kompleksowo leczy wszystkie wady, podkreśla tez, jak ważna jest współpraca na linii pacjent-dentysta, rozumienie problemu i regularne wizyty. Niezywkle miła i rozmowna (o ile poczekalnia nie jest ...
Opinia dodana przez: Kuba

dr n. med. Hubert Kubica

NZOZ Notos
Wyzwolenia 37A
43-300 Bielsko-Biała

Godny polecenia. Mialam wszczepiane implanty przez Pana doktora. Jestem bardzo zadowolona. Zabieg byl bezboleny. Po zabiegu tez nie odczuwalam bolu. Lekka opuchlizn utrzymywala sie trzy dni. Doktor ma duze poczucie humoru, co pozwala rozladowac stres przed zabiegiem.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Katarzyna Banet-Skwarna

NSZOZ Banet&Banet
Wapienna 16
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor jest najlepszym stomatologiem ze wszystkich u których leczyłem zęby. Mam pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Tomasz Sypień

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień
Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała

Chodzę do pana dr już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej chodziłam do wielu dentystów i prawdę mówiąc nie czułam się pewnie podczas wizyt. Pan doktor Tomasz jest naprawdę osobą bardzo kompetentną (widać ze zna się na ty co robi). Jedyny mankament to niestety cena -ale uważam, że warto zainwestować troszkę więcej pieniędzy bo to się potem zwróci. Odstraszać moze jeszcze czas oczekiwania do dr Tomasza - ponad miesiąc ...